نتایج جستجو برای عبارت :

مور با همت در بهارستان جامی

فروش آپارتمان
بهارستان،اردیبهشت غربی،شیرازی
۱۲۰ متر
۲ خواب
جنوبی
۸۵۰ میلیون
توضیحات :۳سال،۲طبقه،همکف+سوییتپارکینگ،امکان نصب آسانسورپکیج،کولر آبی،سرامیک،ام دی افهمکف ۹۵متر،سوییت ۲۵مترکد ۱۲۲۶ ۰۹۱۳۱۰۸۶۷۱۹ ۰۹۱۶۲۸۷۱۷۸۷
معرفی پروژه مروارید بهارستان
پروژه مسکونی مروارید بهارستان که در ناحیه مرواریدشهر، منطقه 22 شهرداری تهران قرار دارد، برجی است ۳۰ طبقه مربوط به کارکنان مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی که در انتهای بزرگراه همت غرب، بلوار پژوهش، خیابان دانش، بعد از میدان دانش، خیابان اردستانی، مجموعه آتی شهر، تقاطع اول سمت چپ، خیابان سراوان، بعد از شهرک دانشگاه شریف، ضلع شمالی مجموعه مرواریدشهر، بلوک F5، قرار گرفته است
مشخصات پروژه مروارید بهارستان
ای
نصب دوربینهای مدار بسته در اصفهان + نصب دوربین مداربسته در اصفهان + نصاب دوربین مداربسته در اصفهان + نصاب دوربین مدار بسته در اصفهان + نساب دوربین مداربسته در اصفهان + نسب دوربین مداربسته در اصفهان + نصب دوربین مداربسته + نمایندگی دوربین مداربسته + خرید دوربین مداربسته + نصب دوربین های مداربسته + دی وی آر + خرید دوربین حفاظتی + نصاب سیار دوربین در اصفهان + نصب دوربین مداربسته در بهارستان اصفهان + نصاب دوربین در بهارستان + سپاهان شهر + شاهین شهر + ف
نصاب دزدگیر اصفهان + نساب دزدگیر اصفهان + نصب دزدگیر در اصفهان + نسب دزدگیر + دزدگیر اماکن + دزدگیر منزل + دزدگیر خانه + دزدگیر کارگاه + دزدگیر سوله + دزدگیر کارخانه + دزدگیر بیسیم + دزدگیر بی سیم + دزدگیر اسمسی + نصاب دزدگیر سیمکارتی + نصاب دزدگیر سیم کارتی + دزدگیر سیمکارتی در + دزدگیر پیامکی + دزدگیر تلفنی + تلفن کننده + + اصفهان + استان اصفهان + طالقانی + فردوسی + نجف آباد + نجف اباد + خمینی شهر + فلاورجان + زرین شهر + فولادشهر + فولاد شهر + مبارکه + لنجان
برق صنعتی در اصفهان + لوازم برق در اصفهان + تابلوبرق صنعتی در شهر اصفهان + تابلوبرق کنتوری در اصفهان + تعمیر تابلوبرق + تابلو برق در اصفهان + اصفهان + لوازم برقی اصفهان + نصاب تابلو برق + تابلوهای برق در اصفهان + چاه عمیق در اصفهان + کفکش در اصفهان + چاه کشاورزی در اصفهان + کشاورزی در اصفهان + تابلو کونتوری دراصفهان + خرید تابلو کنتوری + خرید تابلوبرق + ساخت تابلوبرق + ساخت لوازم تابلوبرق + الکتریکی در اصفهان + مغازه الکتریکی در اصفهان + نصاب تابلو برق
.
۴۳۲ کلمه، سه دقیقه
بیا برویم خیابان جمهوری. از بهارستان شروع کنیم و کارت عروسی با هم ببینیم. تو بگویی یک کارت ساده می‌خواهم و من هی حساب جیبم را بکنم ولی بعد پیش خودم فکر کنم گور پدر پول. خنده‌ات بیش از این حرف‌ها می‌ارزد عزیز دلم.
ادامه مطلب
می دونید بهترین کادو برای روز پدر چی؟؟؟؟
بیمه عمر با 10 ذرصد تخفیف به مناسبت روز پدر
نمایمدگی بیمه پاسارگاد بهارستان(رجبی) به مناسبت فرا رسیدن روز پدر اقدام به ارائه بیمه عمر با تخفیف باور نکردنی 10 درصد می کند.

علی ای همای رحمت تو چه آیتی خدا راکه به ماسوا فکندی همه سایهٔ هما را
دل اگر خداشناسی همه در رخ علی بینبه علی شناختم من به خدا قسم خدا را
به خدا که در دو عالم اثر از فنا نماندچو علی گرفته باشد سر چشمهٔ بقا را
مگر ای سحاب رحمت تو بباری ار
تعمیر و خرید و فروش جک پالت نو و دست دوم در استان البرز توسط آقای جعفری با ۳۰ سال سابقه کاری در این زمینه
09223392309 جعفری - اولین تعمیر کننده حرفه ای جک پالت در استان البرز + ضمانت
تعمیر جک پالت در تمام شهر های استان البرز 09223392309
تعمیر جک پالت در شهر کرج کمالشهر و ماهدشت و محمد شهر و کوهسار 09223392309
تا بیست سال دیگه یه بمب سبز درست می کنم و جوری می ترکونمش که رئیس سازمان سنجش، چیچی مقابله با کرونا، دفتر ریاست جمهوری، بهارستان، تمام کس و کارشون، تمام کس و کارم، کل فوامیل و خاندانم، پسرخالم، پسرخالش، پسر عموم، پسرعموش، فلان، بهمان، خودم و تمام این دنیای مزخرف کوفتی تبدیل به انرژی بشیم.ده لامصب! من از دهم هفته ای چهل تا پر می کردم، الان باید این سرم بیاد؟؟ آره؟؟؟ یادم نیست آخرین بار کی حالم این قدر بد بوده... ببخشید اگه نظرا رو دیر جواب داد
عمارت مسعودیه بنایی است مربوط به دوره قاجار که در تهران میدان بهارستان واقع شده است. باغ عمارت مسعودیه به دستور مسعود میرزا، ملقب به ظل‌السلطان، فرزند ناصرالدین شاه، در 1295 ق، در زمینی به وسعت حدود 4000 مترمربع، مرکب از بیرونی (دیوان خانه) و اندرونی و دیگر ملحقات بنا شده است.
ادامه مطلب
بسم رب

.
نمی دونم تا الان آدرس وبلاگ رو پیدا کردید یانه..
پاکش کرده بودم از صفحه اینستا..
دوباره گذاشتمش اما..
اینطوری میشه مثل قرار های اتفاقی..
مثل این چندماهی که هرروز رفتم بهارستان منتظرت بودم..
مثل دیروز
مثل فردا
زمانایی که به پروفایل بله خیره می شم تا بنویسه آنلاین..
و هر شب..

شاید امروز ببینمت..
احتمالش به  زیر صفر میل می کنه..
اما همین امیدم غنیمته..
حداقل نزدیکتر نفس می کشیم و زیر یه آسمون راه میریم..

واقعا چه تصوری داشتم از22 بهمن امسال
تا بیست سال دیگه یه بمب سبز درست می کنم و جوری می ترکونمش که رئیس سازمان سنجش، چیچی مقابله با کرونا، دفتر ریاست جمهوری، بهارستان، تمام کس و کارشون، تمام کس و کارم، کل فوامیل و خاندانم، پسرخالم، پسرخالش، پسر عموم، پسرعموش، فلان، بهمان، خودم و تمام این دنیای مزخرف کوفتی تبدیل به انرژی بشیم.ده لامصب! من از دهم هفته ای چهل تا پر می کردم، الان باید این سرم بیاد؟؟ آره؟؟؟ یادم نیست آخرین بار کی حالم این قدر بد بوده... ببخشید اگه نظرا رو دیر جواب داد
مضرابهایی که پارسال از بهارستان خریدم سیاه شدند. از سازنده اش در اینستاگرام علت را پرسیدم گفت:" اکسید شده اند با پنبه کمی پماد جلاسنج بمالید رویشان با دستمال پاک کنید مثل روز اول خواهد شد"
استاد عیسی روی مضراب زدن روان بسیار حساس است. جلسه ی گذشته به مریم گفت مضراب رو به قدری باید شل نگه دارید که از دستتان بیفتد. به بی صداترین حالت ممکن ساز بزنید انگار همه خوابند و مواظبید کسی بیدار نشود با این نگرش مضراب رو شل گرفته و آرام بر سیمها میزنید و سپ
حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست

آشفته بازار کتاب واقعا به شکل ناعادلانه ای دارد مولف ایرانی را از گود خارج می کند.
معلوم نیست چرا وزارت ارشاد ناشران سوداگری مثل میلکان را که فقط کتابهای خارجی بنجل ولی پرفروش منتشر می کنند وادار به گرفتن کپی رایت نمیکند؟ 
البته این هم پایان ماجرا نیست. نشر هوپا همین کتابهای بنجل را با کپی رایت منتشر می کند.
بگذریم.
در این وانفسا بنده و چند دوست دیگر برای ترویج مطالعه آثار فارسی یک حلقه راه انداخته ایم با نام
‍میگویند در ۱۰۰ سال پیش در بازار تهران واقعه عجیبی اتفاق افتاد و آن این بود که یکی از دکانداران به نام حاج شعبانعلی عزم سفر کربلا نموده و دکان را به دو پسرش سپرده و روانه میشود.بعد از چند ماه که مراجعت میکند میبیند که پسرانش دکان را از وسط تیغه کشیده اند و هر نیمی را یکی برداشته و به کسب و کار مشغول است.چون خواست داخل شود راهش ندادند و در سوال و جواب و گفت و گو که این چه کاری است که شما کردید پسرانش میگویند:حوصله نداشتیم تا مردن تو صبر بکنیم سهم
ما رو توی بخش ملی جشنواره فیلم فجر تحویل نمی‌گیرن؛ امسال سومین سالی‌ه که از جشنواره جهانی فیلم فجر داریم استفاده می‌کنیم و البته بیشتر از فیلم‌های جهانی(!) فیلم‌های ایرانی می‌بینیم. هم رفقا و هم همکارانی که خیلی وقت بود ندیده بودیم رو می‌بینیم، و هم چند فیلم ایرانی و مستند و خارجی می‌بینیم، و هم از خدمات خیلی خوب پردیس سینمایی چارسو استفاده می‌کنیم. #فودکورت_چارسو!
امسال تا اینجا، این چند تا فیلم رو دیدیم:
بی حسی موضعی: که توی روزنوشت شن
قالیشویی بهارستان
شستشوی فرش دستباف
شستشوی فرش از سالهای گذشته در بین خانواده های ایرانی مرسوم بوده و در مواقعی انجام عمل شستشو آئین خاص خود را داشته است. شستشوی دقیق و اصولی فرش باید به نحوی باشد که هدف اصلی به خوبی و بدون کمترین صدمه به فرش تحقق یابد و فرش از آلودگیها و چرک زدوده شده و کاملا پاکیزه گردد.
انتخاب متد صحیح شستشوی فرش دستباف خیلی مهم است برای اینکه انتخاب یک روش اشتباه می تواند آسیب جبران ناپذیری به فرش وارد آورد. با توجه به رو
مور با همّت
موری
را دیدند به زورمندی کمر بسته, و ملخی را ده برابر خود برداشته. به تعجب
گفتند:"این مور را ببینید که با این ناتوانی باری به این گرانی چون مى
کشد؟" مور چون این سخن بشنید بخندید و گفت:"مردان, بار را با نیروی همّت و
بازوی حمیت کشند, نه به قوّت تن و ضخامت بدن"،

بسم الله الرحمن الرحیم. لازم می دانم قبل از هر چیزی از لطف و
عنایت دوستان و بزرگان وآشنایان نسبت به اینجانب برای تصدی گری مسئولیت
خطیر مجلس شورای ‌اسلامی تشکر و سپاسگزاری نمایم .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنایت
به این روند و این مهم که از نظر برخی دلواپسان، که چندین سال محمودآباد
از یک نماینده محمودآبادی محروم شده بود بنده فقط و فقط برای اسم بزرگ
محمودآباد که اینک دارای چند کاندیدا شده است و دوباره با این وضعیت موجود
محمودآباد متضرر
این که قدما برای عبدالرحمن جامی ارزش خاصی قائل شده بودند و تا آنجا او را خاتم الشعرا می نامیدند نشان از توانایی های ادبی او داشته است. شاعری عارف که در قلمرو نظم و نثر هفت اورنگ و بهارستان و رساله ها و دیوانش حرف های زیادی دارد و هنوز هم می توان در اشعارش لذت های شاعرانگی ها را به نظاره نشست.در حاشیه مجموعه ای از رساله های جلال دوانی از قرن دهم در کتابخانه مجلس شورای اسلامی یک رباعی از جامی یافتم که بسیار با شرایط کرونایی فعلی جامعه بشری تطابق
استخدام شرکت تبلیغاتی ماکان
شرکت تبلیغاتی ماکان جهت تکمیل کادر فروش و فنی خود استخدام می‌نماید:
پرند - رباط کریم - بهارستان - اسلامشهر
کارشناس فروش
بازاریاب حضوری
طراح وب سایت و سئوکار
گرافیست مسلط به موشن گرافیک 
ساعت کاری : 9 الی 18حقوق ثابت + پورسانت + پاداش
متقاضیان محترم می‌توانند رزومه خود را به آیدی تلگرام زیر ارسال نمایند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت مصاحبه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند.

@MiladFK1
0215643205909359168838

کانال تل
فروش آپارتمان 2خوابه
طبقه دوم،فول امکانات بسیار شیک در بهارستان
اول اردیبهشت شرقی
6750 210 0913
-----------------------------------------------
آگهی خود را به #نیازمندیهای اصفهان (بامداد) سفارش دهید
#تماس با ما جهت سفارش آگهی : 2666 3266 - 031

لینک فروش آپارتمان را مشاهده کنید تا با مطالب املاک و آپارتمان آشنا شوید.
بسم رب...

به مدتی که گذشت فکر می کردم..

اولین روزی که توی هویزه دیدمت.. روی یکی از تخت ها توی آلاچیق نشسته بودم که با مادر اومدی...
مادر جلوتر بودن.. وقتی رسیدی و از کنارشون گذشتی، برای اولین لحظه دیدمت.. یادمه موهای جلوی پیشونیت رو باد بهم می ریخت..
توی طول صحبتمون، فقط داشتم تعجب می کردم... چطور ممکنه همون حرفایی که می خواستم بزنم، از دهن شما میومد بیرون..گاهی می گفتم نکنه پیش خودت فکر کنی که من دارم از قصد حرفات رو تکرار می کنم..
.جلوتر..فاتح دماو
 شعر میلاد با سعادت حضرت ولى عصر (عج)
امینی کاشانی
آید آن صبح درخشانى که من مى ‏خواستم    
روشنى بخش دل و جانى که من مى ‏خواستم‏
از نسیم جانفزاى گلشن آل رسول   
بشکفد گلهاى بستانى که من مى ‏خواستم‏
از بهارستان باغ و گلشن آل على      
آمد آن سرو خرامانى که من مى‏ خواستم‏
سالها در خلوت دل اشک حسرت ریختم       
تا بیامد ماه کنعانى که من مى ‏خواستم‏
 دیده یعقوب جان من از آن شد پر فروغ     
کآمد آن خورشید رخشانى که من مى‏ خواستم‏
در بهاران چ

شما امیدوار به این هستید که با تغییر ساختار بودجه بیشتری به وزارتخانه بدهند اما مجلسی‌ها زمانی که می‌خواستند تأیید شورای نگهبان برای قانون تبدیل سازمان به وزارتخانه را بگیرند روی جلوگیری از هزینه‌ها و عدم افزایش اعتبارات تأکید کردند اما شما مدام از افزایش آن سخن می‌گویید. آیا وزارتخانه گشایشی در اعتبارات سازمان خواهد داد؟

علی اصغر مونسان سرپرست حال حاضر وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فردا به عنوان وزیر پیشنهادی حسن رو
دایه های مهربانتر از مادر برای تکاب یا عاشقان صندلی های گرم و نرم بهارستان ؟
❇️باتوجه به نزدیک شدن ایام انتخابات تعداد ماشین های گران قیمت چندصدمیلیونی و شب نشینی های سسیاسیون سوخته و خام در معدود ساختمان های میلیاردی که متعلق به مرفهین بی درد تکاب می باشد بسیار زیادشده و بازار آنها داغ داغ است!!!
بنام شب نشینی های دوستانه یا شرکت در نماز جمعه !!!
✅آدم خنده اش می گیرد واقعا ، این مجالس شما اگر شب نشینی است چرا فقط درایام انتخابات رابطه های د
گروه بچه های اصفهان تلگرام
در گروه تهران ما به بحث و بررسی گروه تهران پرداختیم و در این مطلب به گروه بچه های اصفهان تلگرام مپردازیم و از شما دعوت میکنیم تا به این گروه بیان، این گروه همانطور که از اسمش پیداست مخصوص بچه های خوب اصفهانی هست.
عضویت در گروه تلگرام اصفهان
شما جهت عضویت در گروه تلگرام اصفهانیها کافی هست تا روی بنری که در زیر آمده کلیک کنید و هر کدام از گروهها که دوست داشتین عضو بشین، همانطور که مشاهده کردید عضویت در گروه اصفهان
یکی از بناهای دوره قاجار عمارت مسعودیه تهران است. این عمارت در طول عمرش اتفاقات زیادی را به خود دیده و یکی از اماکن مهمی بوده که در حوادث تاریخی نقش داشته و شاهد رویدادهای زیادی بوده است. 

ساختن عمارت مسعودیه
مسعودمیرزا ملقب به ظل‌السلطان فرزند ناصرالدین‌شاه قاجار در سال ۱۲۹۰ هجری قمری باغ نظامیه که در جنوب باغ نگارستان قرار داشت را خریداری کرد و پنج سال بعد به دستور او رضاقلی خان معمار در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع و در سمت غربی باغ نظ
#خبرویژه
بالاخره پس از ماه ها رایزنی و تبادل نظر ، یکی از گزینه های مطرح و چهره های شاخص خالدآباد پا به عرصه ی انتخابات گذاشت .دکتر مجید دادرس خالدی ، امروز با حضور در وزارت کشور ، برای رقابت در انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه ی نطنز و قمصر ثبت نام نمود .#دکترمجیددادرس_خالدی ، مدیر موسسه ی حقوقی دادرس ، وکیل پایه ی یک دادگستری است .روحیه ی بالای خدمت ، مردم داری ، دانش حقوقی ، فن بیان عالی ، ارتباط نزدیک با مسئولین , تعامل
خرید و فروش فیش حج در تهران

خرید و فروش فیش حج عمره
بانک ملی و ملت و تمتع در استان تهران طبق قیمت روز با اخذ مجوز انتقال از سازمان حج و زیارت
نمایندگی های دفتر ایران حج در استان تهران: تهران، اسلامشهر، شهریار، شهر قدس
ملارد، بهارستان، پاکدشت، قرچک، ورامین، نسیم شهر، رباط کریم، پردیس، بومهن
شهر ری، پیشوا، دماوند، نصیرآباد، فیروزکوه، شمیرانات، صفادشت، فشم
دفتر مرکز ایران حج در تهران می باشد ۰۹۱۹۳۸۰۰۰۴۷، ۰۹۱۹۹۱۹۷۱۴۶ (آنلاین)
ایران حج، بات
هرشب صدای همهمه و صحبت های شبانه از بیرون، توی کوچه، میشنوم.
هر شب فکر میکنم به حنجره انسان و آوا ها.
و احساس غربتی در شنیدن این همهمه به من دست نمیدهد.
لابد باید به نظر بدیهی برسد، که در دقت است که متوجه غربت میشوم.
وقتی از vala گفتن شان یا ایک ایک کردنشان، زمختی زبان هلندی را حس کنم، واقعا متوجه غربت میشوم ولی مگر انسان در دقت هایش انسان است و نه در همهمه هایش؟
عجب سوال بیجا و دم دستی ای.
همه چیز اینقدر هم ساده نیست.
مثلا پدرم فکر میکند که فرانسوی
تور تهرانگردی ، تهران پرجمعیت‌ترین شهر و پایتخت ایران، مرکز استان تهران و شهرستان تهران است. کلان‌شهر تهران نیز دومین کلان‌شهر پرجمعیت خاورمیانه است. تهران پیشینه‌ای طولانی دارد و باستان‌شناسان بر این باورند که زندگی در این منطقه به دوران نوسنگی برمی‌گردد.در سال ۱۳۹۳، اسکلت یک انسان در منطقهٔ مولوی تهران، متعلق به حدود ۷٬۰۰۰ سال پیش پیدا شد . تهران شهری با گوناگونی گروه‌های قومی است اکثریت مردم تهران را پارسیان تشکیل می‌دهند
جاذبه
مدیر امور کتابخانه های سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران از آمادگی
فرهنگسراهای پایتخت برای دریافت ماهی قرمز و ارائه کتاب خبر داد.
به گزارش ایسنا، ایمان کرد با اعلام این خبر گفت: نوروز امسال نیز
چهارمین جشنواره «ماهی حوض قصه‌ها» با هدف حفظ محیط زیست و جلوگیری از تلف
شدن ماهی‌های قرمز سفره هفت سین برای مخاطبان کودک و نوجوان برگزار می شود.
وی با بیان اینکه در این جشنواره کودکان ماهی‌های قرمز سفره‌های هفت سین
خود را به کتابخانه‌هایی که
اگر گذرتان به میدان بهارستان و خیابان دانشسرا افتاده باشد، حتما تابلوی راهنما با نوشته «به سمت باغ نگارستان» را دیده‌اید. این باغ‌ زیبا و چشم‌نواز در دل شهر تهران هر روز مشتاقان زیادی را به سوی خود فرا می‌خواند. باغ موزه نگارستان که از زمان فتحعلی‌شاه قاجار تا به امروز پابرجاست، در شمال میدان بهارستان قرار دارد و می‌توان با چند دقیقه قدم‌زدن به آن رسید. در ادامه این مقاله وب‌سایت اجاره آپارتمان مبله در تهران، گشتی در باغ و موزه نگارست
ثامن گارد 
با 5 سال سابقه و تخصص آکادمیک
در زمینه تجهیزات امنیتی و تکنولوژی اطلاعات
ارائه دهنده خدمات امنیتی در منطقه سلطان آباد ارائه دهنده خدمات امنیتی در منطقه گلستان بهارستانارائه دهنده خدمات امنیتی در منطقه صالح آبادارائه دهنده خدمات امنیتی در منطقه آدرانارائه دهنده خدمات امنیتی در منطقه اسلامشهر , پرند , واوان و جنوب تهران را شامل میشود
<< هدف ما ارائه خدمات با کیفیت است >> 
09358167301 (مشاوره رایگان => تلگرام )
 ثامن گارد
تو ذهن من و شاید تو ذهن خیلیای دیگه، اسم آقاجون با چایی روضه گره خورده. انگار این دو تا اسم یه معیت و همراهی خاصی با هم دارن. 
از وقتی یادم میاد - فرقی نمی‌کرد کجای تهران و چه ساعتی از روز و شب - بساط چایی روضه با آقاجون بود. از روضه عارف‌نظر و علامه‌ی مداح تو خیابون ایران و خونه‌ی غنی‌پور تو بهارستان، تا قلهک و نیاوران و کلی جای دیگه، همیشه بساط چای روضه رو آقاجون اداره می‌کرد. 
صبح زود از خونه می‌زد بیرون تا وقتی گریه کنای حضرت میان برای جلس
ثامن گارد 
با 5 سال سابقه و تخصص آکادمیک
در زمینه تجهیزات امنیتی و تکنولوژی اطلاعات
ارائه دهنده خدمات امنیتی در منطقه سلطان آباد ارائه دهنده خدمات امنیتی در منطقه گلستان بهارستانارائه دهنده خدمات امنیتی در منطقه صالح آبادارائه دهنده خدمات امنیتی در منطقه آدرانارائه دهنده خدمات امنیتی در منطقه اسلامشهر , پرند , واوان و جنوب تهران را شامل میشود
<< هدف ما ارائه خدمات با کیفیت است >> 
09358167301 (مشاوره رایگان => تلگرام )
 ثامن گارد
فر گازی تمام استیل تک کشوی خوشپخت 
بهترین وسیله برای پخت انواع شیرینی کیک کلوچه پیتزا و نان سنتی و فانتزی 
و... 
این فر گازی مناسب برای استفاده در مصارف خانگی است
جنس بدنه فر از استیل دو جداره ضخیم بوده 
که بین دو جداره از عایق حرارتی استفاده شده 
که باعث استحکام، دوام، بیشتر و همچنین
بالا بردن کیفیت پخت شده . 
این فر کارآمد 
دارای یک صفحه چدنی (ساچ) به قطر 35 cm 
و یک قالب پخت کشویی 
میباشد . 
فرگازی تمام استیل تک کشوی ساده خوشپخت 
دارای یک سال ض

شهید شیخی متولد سال ۱۳۷۶ و شهید رضایی متولد سال ۱۳۶۵ است و فرزند دوم شهید پاسدار مرتضی ابراهیمی به تازگی به دنیا آمده بود.
نحوه شهادت هر سه شهید بزرگوار نیز همانند ترورهای دهه ۶۰ به دست منافقین است. به طوری که در کمین و ایجاد حلقه محاصره، به وسیله سلاح سرد به شهادت رسیدند.
مراسم تشییع این سه شهید حفظ امنیت کشور چهارشنبه ۲۹ آبان ساعت ۱۰ صبح در ملارد و بهارستان برگزار خواهد شد. 

آن مردکی که گفت از صبح پس از برجام، شاهد لغو همه تحریم ها خواهی
"مشروطه ام با صورتی زخمی"

بر دستهایم رفته تابوتیاز شوش تا بالای امجد راکه می کشد هر روز بر دوشمتهران بی سردار اسعد را
تهران بی فاتح که غم دارداز باغ فاتح تا شکار شیراز زهر پیکان تا شب خرماز زخم کاوه تا شب زنجیر
از گریه هر شوش در شیشهاز خواب هر خرگوش در طوفاناز ذلت هر موج در خشکیاز حسرت هر رقص در باران
از گشتن بیهوده در بلوارتا گشتن بیهوده در لالهاز مردن بیهوده بر دیوارتا کشتن بیهوده در چاله
از وعده های پوچ و چشم لوچاز زهر های چشم و گوش کراز ای
سلام خدمت اسفادیهای عزیز
در ایام کهن اسفاد قدیم همچنان روزهایی چون بهار امسال بهار98  سالهایی بر پیکر خود بهارستان را تجربه می کرد که در نگاشت هایی دوستان  عشق و خاطرات کهن را به قلم در آوردند 
نگارش شاهرود قدیم که مراتب تکمیلی در پیشینه ی همین سایت موجود است به تالیف در امده همچنان قدیم مثل امسال به دیدن رود می رفتیم و واقعا تماشایی بود که صدای شار تا دوردست ها می امد
فصل بهار چند سالی ، قبل از سال 76 در اسفاد  همچنان زیبایی و شور  شوق را بر خل
آقای روحانی رئیس جمهور بیخ ریشی ما دیروز هنگام تقدیم لایحۀ بودجه 99 در مجلس شورای اسلامی، آنچنان از پیشرفت و آبادانی و رونق کسب و کار و اشتغال زایی و ساخت و ساز مسکن و گل و بلبل بودن اوضاع اقتصادی و عمرانی گفت و گفت و گفت که فکر می کنم با این همه پیشرفت های حیرت آور، دولت های بعدی دیگه هیچ کاری برای انجام دادن نداشته باشند!!
کسی ندونه گمان می کنه در بهشت برین زندگی می کنیم!
یعنی زیر سقف بهارستان یکی نبود به این کثافت سرتا پا دروغ بگه تو که از گران
آقای روحانی رئیس جمهور بیخ ریشی ما دیروز هنگام تقدیم لایحۀ بودجه 99 در مجلس شورای اسلامی، آنچنان از پیشرفت و آبادانی و رونق کسب و کار و اشتغال زایی و ساخت و ساز مسکن و گل و بلبل بودن اوضاع اقتصادی و عمرانی گفت و گفت و گفت که فکر کنم با این همه پیشرفت های حیرت آور، دولت های بعدی دیگه هیچ کاری برای انجام دادن نداشته باشند!!
یعنی زیر سقف بهارستان یکی نبود به این کثافت سرتا پا دروغ بگه تو که از گران شد
آقای روحانی رئیس جمهور بیخ ریشی ما دیروز هنگام تقدیم لایحۀ بودجه 99 در مجلس شورای اسلامی، آنچنان از پیشرفت و آبادانی و رونق کسب و کار و اشتغال زایی و ساخت و ساز مسکن و گل و بلبل بودن اوضاع اقتصادی و عمرانی گفت و گفت و گفت که فکر می کنم با این همه پیشرفت های حیرت آور، دولت های بعدی دیگه هیچ کاری برای انجام دادن نداشته باشند!!
یعنی زیر سقف بهارستان یکی نبود به این کثافت سرتا پا دروغ بگوید تو که از گر
در بلندترین نقطه‌ی رشته‌کوه «شاسکوه»، مقبره‌ی دو امام‌زاده، وجود دارد. ارتفاع این رشته‌کوه از سطح دریا، 2823 متر است که «بام منطقه‌ی زیرکوه» محسوب می‌شود.
از شهر قاین به‌طرف زیرکوه تا کلاته‌شیخعلی قدیم، حدود 60 کیلومتر، فاصله است. از این روستا تا مزار، بیش از 2 ساعت راه است. رفتن به مزار، به‌علت صعب‌العبور بودن و شیب تند، مشکل است و به‌علت سردی هوا در فصول دیگر سال، فقط در تابستان، زائران به زیارت می‌روند.
در روبه‌روی قله‌ی مزار شاسکو
راهبند بازوئی الکترو هیدرولیک معمولا راهبند های میباشند که تشکیل شده از یک یونت هیدرولیکی ، موتور ، پمپ هیدرولیکی و یک مخزن روغن .
این نوع راهبند ها به دلیل اینکه از یک پمپ روغن تشکیل شده اند عمر مفید بیشتری نسبت به راهبند های مکانیکی دارند .
شرکت حافظان حریم سپاهان  بزرگترین شرکت تولید کننده انواع سیستم های کنترل تردد پر سرعت با تولید این نوع راهبند ها و راهبند های الکترو مکانیکی توانسته است راهبند های مشابه راهبند های های اروپایی و کیفیت
بهروز افخمی در یکی از مصاحبه هاش گفته بود در دوره حضور من در بهارستان یک مضوع بسیار مهم را فهمیدم و آن این بود که تصمیمات مهم کشور در این راه رو ها گرفته نمیشود. به عبارتی مجلس قانون گذار بر قانون گذاری تاثیر آنچنانی ندارد و بیشتر شبیه نماست تا آنچه بدان معروف است.
حال سوالی به وجود می آید پس اگر نماست چرا در زمان انتخابات کاندیدا های مجلس به همراه لیست های عریض و طویل شان از روی جسد و جنازه هم بالا می روند تا با تکرار خود حتی یک کرسی را هم از چن

حکایت اول:سید مهدی قوام از روحانی های اخلاقی دهه ۴۰ تهران بود . هر کس که میشناختش می گفت مرد خدا بود . همه به ایشان ارادت داشتند . یکی تعریف می‌کرد: روزی که پیکر سید مهدی قوام را آوردند قم که دفن کنند، به اندازه‌ی دو تا صحن بزرگ حرم حضرت معصومه کلاه شاپویی و لنگ به دست آمده بودند و صحن را پر کرده بودند که باور کردنی نبود. زار زار گریه می‌کردند و سرشان را می‌کوبیدند به تابوت…خدایش بیامرزادحکایت دوم:خانم عفت قوام زاده همشیره آسید مهدی قوام ن
خرید پک های پذیرایی دارای نکات مهمی است که باید رعایت شود.از این رو نیاز کیفیت و تنوع کار را بررسی کرد.
اگر نیاز به بسته های پذیرایی در تهران دارید می توانید با شماره های ما تماس بگیرید و ضمن دریافت مشاوره از راهنمایی و نظرات متخصصین ما در این عرصه بهرمند گردید.
پذیرایی از ضیافت یک امر ضروری است که باید به کیفیت آن و تنوع آن توجه کنیم.
بسته پذیرایی در تهران
اگر در شهر تهران و شهرستان های استان تهران اسلامشهر، بهارستان، پاکدشت، ورامین ،شهریار
7 تیر 1287
حدود 100 سال پیش درچنین روزی در سال 1287 هجری شمسی، قیام ستارخان سردار ملی علیه استبداد محمد علی شاه و خاندان سلطنتی آغاز شد.
مردم تبریز در این قیام شرکت فعال داشتند و در کنار ستارخان مجاهدت های بسیار کردند.
ستارخان همچنین رهبری مجاهدینی را به عهده داشت که با عین الدوله به مبارزه برخاسته بودند. وی در این قیام عزم و ایمان بسیار از خود نشان داد و پس از فتح تهران و خلع ید محمد علی شاه با پیروزی وارد تهران شد و قوای استبدادی شاه قاجار را مضمحل
تعویض خازن کولر گازی در گوهردشت کرج :
خازن کولر گازی که اصطلاحا به آن Capacitor  هم گفته میشه ، راه انداز موتور کولر گازی هست و نقش مهمی در روشن شدن یا نشدن کولر گازی ایفا میکنه.
یکی از مشکلات عمده در کولرهای گازی که منجر به کار نکردن کولر گازی میشود زیر سر همین خازن می باشد. اگر خازن کولر گازی خراب شده باشد ، کولر گازی شما کار نخواهد کرد.
اگر موتور کولر گازی روشن میشود اما حرکت نمیکند ، به احتمال زیاد خازن کولر گازی خراب شده است.
اگر دوست داری با خا
نصب کولر گازی در استان تهران

هموطنان عزیز در استان تهران، شما می توانید برای نصب ، سرویس و تعمیر کولر گازی  خود با تنها مرکز معتبر نمایندگی کولر گازی در ایران تماس حاصل نمایید و درخواست خود را اعلام نمایید، مهم نیست کولر گازی خود را از کجا خریداری کرده اید، برای نصب دستگاه با ما تماس بگیرید
در هنگام خرید کولر گازی به گارانتی ارائه شده تویط فروشنده توجه نمایید، تمامی محصولات با ضمانت نامه شرکتی می باشد، گارانتی های دیگر که در بازار به وفور
با سلام منزل نو مبارک قدیمترین بارکش شهری وپیشرفته ترین باربری دراهواز با 14 سال سابقه کاری حمل بار اثاثیه منزل و مبلمان به تمام نقاط کشور درون شهری وبرون شهری بصورت شبانه روز ادب در اخلاق تضمین در خدمات یک بار امتحان یعنی یک عمر انتخاب سرعت وظرافت را در کار ما مشاهده نماید مشاوره وکارشناسی برای یک جابجا ی آسان و بدون دغدغه با کادری مجرب و ورزیده کار بلد خوش اخلاق وبا سابقه همراه با بسته بندی لوازم از صفر تا صد تحت پوشش بیمه بار و بارنامه دول
مدتی است فعالیت های انتخاباتی سید حسن حسینی شاهرودی نماینده فعلی مردم شاهرود و میامی برای ابقای کرسی سبز رنگش در بهارستان، شتاب بیشتری گرفته است. این فعالیت ها که به صورت رسمی از "منبرخانه وثیقی" کلید خورد، در دهم آذر ماه مصادف با نخستین روز ثبت نام داوطلبین انتخابات با ورود به فاز اجرایی، از شیوه نامه اش رونمایی شد.واخوانی شیوه برگزاری جلسه ای که درشامگاه دهم آذرکه در آن قلعه نو خرقانی ها به بهانه بیان مطالباتشان دعوت کرده بودند، برای درک
گوهردشت یا رجایی‌شهر از محله‌های واقع در بخش شمالی شهر کرج و واقع در منطقه 5 این شهر است.
گوهردشت یا رجایی‌شهر نام محله‌ای در شمال شهر کرج است. این محله از شمال به شهرک‌های آسمان و بهارستان و رشته‌کوه‌های البرز، از سمت غرب به بلوار اشتراکی و باغستان منطقه۶، از شرق به شهرک اوج و حسن‌آباد و جهانشهر و از جنوب به خیابان بهشتی و زمین‌های دامپروری منتهی می‌‌شود.
گوهردشت از محله‌های مرفه و نسبتا پرجمعیت کرج است و قشرهای مختلفی در این محله سا
اعتراض مرحوم راشد به قیمت کارشناسی منزلش!
در زمان پهلوی می‌خواستند در منطقه بهارستان تهران، اطراف ساختمان مجلس شوراى ملّى را بسازند و باید ۳۵ خانه خراب می‌شد، به اطلاع صاحبان خانه‌ها رساندند که خانه شما را مترى فلان مقدار می‌خریم. هر کس اعتراض دارد، بنویسد تا رسیدگى شود، هیچ‏کس به‌جز مرحوم آیت الله حسینعلی راشد تربتی اعتراض نکرد، این جریان خیلى بر مسؤولین گران آمد و گفتند: فقط یک آخوند، اعتراض کرده، بعد مرحوم راشد را دعوت کردند و آماد
اجاره سوله اطراف تهران
چنانچه نیاز به اجاره سوله اطراف تهران هستید و یا قصد اجاره سوله ارزان قیمت حومه تهران را دارید می توانید با مشاور املاک اجاره سوله کوچک اطراف تهران تماس بگیرید تا لیست از بروزترین آگهی های سوله اجاره ای اطراف تهران را بهمراه قیمت اجاره سوله اطراف تهران در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.
اجاره سوله اطراف تهران
اجاره سوله اطراف تهران یکی از دغدغه های کارخانه داران فعّال در حومه شهر ، کسبه ساکن شهرهای اطراف پایتخت و
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-درغرب
براسا س  روش تحقیقات وقتیکه شغلی ویا
کاری  را انتخاب بکنند چند  کد-یا –نشانه را درنظر میگیرند- چنانه مثبت بود
بعد بدنبال جزئیات ان میروند درمورد  دین
شناسی راهم همین کار میکنند ولی دراوائل سکولار میشونددرحایکه خداپرست هم
هستند  درمورد اسلام همین کارا کردند از
لحاض  مذهبیون شیعه اول قبول عقل است- وسپس
وحی که عقل انر ا قبول کند وغیره – وغربی ها درشناخت دین اسلام بدنبال نشانه است
یک نکته رابیان ک

فرزند شهید شهبازی ماجرای پایین کشیدن مجسمه شاه توسط پدرش را بازگو کرده است.
زمان تقریبی مطالعه : 2 دقیقه
تاریخ : سه شنبه 1397/11/23 ساعت 10:46

شهید محسن شهبازی متولد ۱۳۴۰ در منطقه آب موتور (آهنگ) تهران دیده به جهان گشود؛ وی یکی از فرزندان راستین و حقیقی انقلاب اسلامی بود که بی‌تکلف و صادقانه در زندگی کارگری خویش با امام و انقلاب پیمان بسته و در این مسیر همیشه تلاش خستگی‌ناپذیر داشت.تقی بنی مصطفی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس درباره ویژگی‌های
دوشنبه‌ها سالن‌های باغ موزه نگارستان بسته است، ولی از فضای باغ و رستورانش می‌توانید استفاده کنید.

باغ نگارستان را هنوز ندیده‌اید؟ دست بجنبانید و هرچه زودتر برای گذراندن یک روز عالی در این باغ برنامه‎ریزی کنید. باغ نگارستان یکی از دیدنی‌های تهران است. هم باغ، هم گالری، هم ساختمان‌های تاریخی و هم کافه تراسی رویایی دارد و خارجی‌ها بیشتر از خود تهرانی‌ها آن را می‌شناسند. با مجله گردشگری دلتا همراه باشید تا گشتی در این باغ زیبا و با
صفحه اصلی

محصولات

خدمات

گالری تصاویر

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

مقالات

درباره ما

تماس با ما

فروش دستگاه مخمل پاش الکتروسیس

دستگاه مخمل پش الکتروسیس، تنها مخمل پاش با قابلیت پاشش روی سقف و دیوار
صفحه اصلی

محصولات

مخمل پاش الکتروسیس

دستگاه مخمل پاش الکتروسیس ، یک دستگاه قوی و منحصر به فرد از سری دستگاه مخمل پاش میباشد. این دستگاه قابلیت اجرای پوشش مخمل روی سطوح بزرگ دیوار و سقف را دارد و کاربرد فراوانی در زیباسازی مح
همه ما علاقه بسیاری به فرش ایرانی داریم. شاید این علاقه ریشه در گذشته ما دارد. مردم سرزمین ما در اعصار مختلف تلاش کرده اند، هر یک چیزی به فرش این هنر زیبا و گستردنی بیفزایند. زندگی ما ایرانی ها با فرش عجین شده است. و همین مسئله شاید علاقه ما را به دانستن پیشینه فرش بیشتر می کند. با وجود این، شاید کمتر ایرانی باشد که از ریشه ها و پیشینه فرش، این هنر زیبای سرزمین مادری، اطلاعات زیادی داشته باشد. در این مطلب و سلسله مطالب آینده تلاش داریم که اطلاع
5-1- سؤالات تحقیقانگیزه هر تحقیق پرسش هایی است درباره موضوع تحقیق که به صورت سؤال اصلی و سؤالات فرعی مطرح می گردد.

سؤال اصلی
مدل مدیریت اسلامی بر اساس عهدنامه مالک اشتر چگونه است؟

سؤالات فرعی
1-خصوصیات یک مدیراسلامی چیست؟
2-پدیده ی محوری مدیریت اسلامی چه نام دارد؟
3-مدیر اسلامی چه وظایفی دارد؟
4- زمینه های لازم برای شکل گیری مدیریت اسلامی کدامند؟
5- مدیریت اسلامی چه اهدافی را دنبال می کند؟
6- عوامل زمیته ای تأثیرگذار بر مدیریت اسلامی کدامند؟
باغ کتاب تهرانچیزی که در منظر اولیه در حین ورود به گلشن کتاب اعتنا شما‌را به خویش جلب می نماید , بزرگی فضای داخلی و بیرونی آن است . وقتی که وارد می‌شوید , در وهله نخستین احساس می‌کنید که وارد یک کتابخانه با استانداردهای روز جهان شده اید . معماری یگانه , طریق قفسه بندی کتب , بزرگی محیط و تجهیزات قابل قبولی که در کناره کناره گلشن کتاب به دیده می‌خورد دقت تان را جلب می نماید . در طول خرید کتاب میتوانید به تماشای بازی
چسب مخمل چیست؟
یکی از مهم ترین مواردی که پس از پودر مخمل برای افراد اهمیت دارد چسب مخمل پاشی می باشد. این چسب برای ایجاد سطحی صاف و مقاومت در مقابل شستشو و سایش کاربرد دارد.
چسب قابل اجرا بر روی تمام سطوح : چوب ، سفال ، پلاستیک ، شیشه ، ابزار گچی ، کناف و …
– چسب ها اصولا بر دو نوع مختلف تقسیم بندی می شوند :
چسب های پایه آبچسب های پایه حلالی
باید در انتخاب نوع چسب مخمل پاش دقت لازم را داشته باشید زیرا در صنعت پاشش نوع و خاصیت چسب برای دست یافتن ب
حال تنهایی رفتن را نداشتم. ساعت 4 بود که حامد زنگ زد. گفت کجایی؟ گفتم خانه. می‌خواستم از خانه بزنم بیرون. ولی حالش را نداشتم. از آن عصر پنج‌شنبه‌ها بود که لش کرده بودم و نیاز داشتم یکی به اندازه‌ی 30 سانت من را جابه‌جا کند تا به زندگی برگردم. تلفن حامد همان 30 سانت جابه‌جایی بود. حامد گفت دارم می‌روم برنامه را. بیا برویم. گفتم باشه. 
هفته پیش بهم گفته بود. راستش برایم خود سخنرانی جذابیتی نداشت. من از شنیدن در مورد سفر و فواید سفر اشباع شده‌ام. و
دکتر حمید حوالی شهریاری، در دی ماه ۱۳۴۲ در تهران بدنیا آمد. تحصیلات متوسطه خود را در دبیرستان خوارزمی (شریعتی) میدان بهارستان گذراند، در سال ۱۳۶۰ با بالاترین معدل کتبی بین دانش‌آموزان سه کلاس ریاضی فیزیک، دیپلم گرفت. همان سال به حوزه علمیه قم مهاجرت کرد و دروس سطح حوزه را طی مدت شش سال به پایان رساند. او در این سالها در پایه هفتم حوزه (رسایل و مکاسب) شاگرد اول حوزه شد و از دست آیات عظام وقت و حضرت امام - قدس سره- جوائزی دریافت کرد. در کنار تحصیل
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اورست در تهران 

​​​​​​09387777023 

نمایندگی اورست در تهران جهت سرویس یخچال اورست به صورت شبانه روزی با ما تماس حاصل نمایید 

لطفا اگر فقط در استان تهران هستید جهت دستگاه یخچال اورست با ما تماس بگیرید 

شرکت
جهت پست مناطق
ازگلآاس پده ونکشیخ بهاییتوانیر
اقدسیهالهیهامازاده قاسماوینباغ فردوستجریشجمارانچیذدارآباددربنددرکهدزاشیبزعفرانیهسوهانکشهرک محلاتیفرمانیهفرشتهقیطریهکاشانککامرانیهمحمودیهنی
نان تافتون طلایی سه نان مقدار 300 گرم 
قیمت محصول : 3200 تومان
برند : Cenan
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

معرفی برند سه نان
شرکت صنایع غذایی نامی نیک نهاد (سهامی خاص) تحت نام تجاری سه نان، با احداث کارخانه در شهرک صنعتی بهارستان در ۲۲ مهرماه ۱۳۸۷ به بهره برداری رسید. ماشین آلات این کارخانه از جدیدترین فناوری روز دنیا متعلق به شرکت Kaak هلند است و کاملاً مکانیزه، بدون دخالت دست، محصولات سالم، مرغوب با طعم و مزه مطبوع تولید می‌کند. سه نان
تعداد معاملات انجام شده در بازار مسکن منطقه 12 شهرداری تهران نشان می‌دهد که این بازار چند ماهی است اوضاع مساعدی ندارد.
نگاهی به قیمت مسکن در منطقه ۱۲ و تعداد خرید و فروش نشان می‌دهد؛ حتی با وجود مناسب و عقلانی بود قیمت‌ها، این منطقه همچنان در معرض آسیب ناشی از کاهش معاملات مسکن قرار دارد.
به گزارش مجله دلتا منطقه ۱۲ اگرچه یکی از قدیمی‌ترین مناطق شهر تهران است که سابقه سکونت در آن نسبت به مناطق مصرفی و پرطرفدار چهار و پنج، واقع در شرق و غرب ت
از وقتی یادم میاد از جمعه ها و از تابستونا متنفر بودم!
امروز صبح کلی فکر کردم با خودم!
تهران عجیبه!
جمعه هاش از الان به بعد میشه از کوچه پس کوچه های پایینش تا اون بالا شهر و پولدار نشیناش!
 از خیابونای پهن و پور نور بالا شهر و پر از شیبش تا خیابونای سنگ فرش شده ی اون پایین سمت بهارستان...
از ادمای مارک پوشی که میرن ایونت و تمام وجودشون خلاصه شده تو اپل واچشونو لپ تاب جلوشون ، که بین همین مارک پوشاشم ادمای نابی هست!ادمای مرام و معرفتی! تا عبدالصمد ب
عادت چیز کثیفیه! در عین حال عجیب و خوب!
نمیدونم چی شد که عادت کشف شد!مدت زمان عادت به هر‌چیزی!یا اینکه برو جلو زمان درستش میکنه!
عادت چیزه عجیبیه!
از منه ناسازگار ادم سازگار میسازه تو خوابگاه...!ترسو تبدیل به حال خوب میکنه!ناراحتی رفتن کسیو خاموش میکنه و اتیشش رو خاکستر!
عادت چیز عجیبیه!قطع به یقین ادم عادت نمیکرد عمرش تو همون سالای ابتدایی زندگیش تموم میشد!
امروز بعد از روز های زیادی رفتم پیش دکتر سپنجی!سلول سلول تنمو پر کردم از حس و حال خوب!نی
اگر به عنوان یک پایتخت‌نشین قرار باشد جاهانی دیدنی این شهر را به گردشگران معرفی کنید، لیست پیشنهادی‌تان شامل کدام دیدنی‌ها خواهد بود؟ مسلما هر کس به فراخور سلیقه و علاقه‌اش لیست متفاوتی از دیدنی‌های تهران تدارک می‌بیند اما احتمالا بعضی جاها در تمام لیست‌ها مشترک هستند و بی‌تردید در بالای لیست هم جاخوش کرده‌اند. یکی از دیدنی‌های تهران که در تمام لیست‌های پیشنهادی جاهای دیدنی حضور پررنگ دارد، باغ نگارستان است که در قلب بافت قدیمی و
ارزانترین باربری بابهترین خدمات✔حفظ سلامت اثاثیه منزل شما موقع بارگیری و تخلیه اولویت اول کار ما میباشد✔حمل بار و اثاثیه منزل؛ مبلمان و جهیزیه عروس؛لوازم اداری؛تجاری؛شرکتی و دفاتر خصوصی؛در سراسر نقاط اصفهان و شهرستانها ✔حمل تخصصی ساید بای ساید؛ گاوصندوق؛تردمیل پیانو؛بوفه شیشه نهارخوری و دکوراسیون چیدمان بسته بندی و لوازم اداری تجاری شرکتی و دفاتر خصوصی ودولتیدرب یخچالهای سایددرصورت لزوم رایگان بازوبسته میشود✔حمل بار به تمام نق
شیوه‌های دادرسی مندرج در کنوانسیون‌های بین المللی در مورد اطفال است.
۶-روش تحقیق:
روش انجام پژوهش، توصیفی – تحلیلی می‌باشد و تبیین مفاهیم، پیشینه و اصول دادرسی عادلانه نیز جنبه توصیفی دارند . به همین منظور، برای انجام کار با مراجعه مکرر  به مراکز دانشگاهی و کتابخانه های معتبر، کتب مورد نیاز شناسایی و مورد مطالعه قرار گرفت.
اطفال موضوع دادرسی منصفانه
موضوع دادرسی اطفال با سه گروه از اشخاص زیر ۱۸ سال مرتبط است و حمایت ها نسبت به سه دسته از
با اینکه هتل‌ها و مراکز اقامتی فراوانی در جزیره کیش وجود دارد، اما باز هم عده‌ای از مسافران تورهای کیش، علاقمند به اسکان در سوئیت‌های اختصاصی کیش هستند و همیشه سؤالاتی در مورد اجاره سوئیت در کیش می‌پرسند و نگرانی پیش از سفر در این باب، همیشه به جای خود پابرجاست. اما جای نگرانی نیست؛ چرا که وجود سه شهرک بزرگ اقامتی در کیش موجب شده است گردشگرانی که علاقمند به اقامت در سوئیت‌های کیش هستند به راحتی بتوانند سوئیت موردعلاقه‌شان را انتخاب کن
فرقه بدنام و هرزه مجاهدین خلق در جدیدترین دور از شارلاتانیسم خود برعلیه شخصیت های سیاسی که حاضر نیستند سیاست های ضدمیهنی و مردمی آنها را درپیش بردن خط سرسپردگی به ایادی استعمار ونوکران منطقه ای اش وزمینه سازی برای ایجاد تحریم های ظالمانه هرچه بیشتر برعلیه مردم ایران وفراهم نمودن جنگ تجاوزکارانه را تایید وبا انها همراهی کنند، اقدام به انتشار مطلبی از جانب پرویز خزایی از جیره خواران بی مصرف خود در کشورهای اسکاندیناوی نموده است.این مهره بی
عودلاجان یا عودلاجار از دو واژه ی «عود» و «لاجی» تشکیل شده که به دلیل قرار داشتن بازار عطاران در منطقه بوده و به این نام معروف گشت. محلهی عودلاجان روزگاری جز پنج محلهی اصلی شهر و در شمار محلات اعیان نشین تهران قرار داشته، دورهی قاجار را می توان به عنوان دورهی رشد شکوفایی این محله قلمداد کرد و بالعکس دورهی معاصر را به عنوان دوره ی افول آن به شمار آورد. عودلاجان در لغت به معنای جایگاه پخش آب می باشد. این گذشته از معابر و کوچه هایی که آن را به محل
خواهر سردار اسعد بختیاری، [مادر علیمردان خان بختیاری و همسر علیقلی خان چهارلنگ] از زنان مبارز عصر مشروطیت است که در سال ۱۲۵۱ هـ.ش در سرزمین بختیاری بدنیا آمد.  وی  که در قوم بختیاری به بی مریم و سردار مریم معروف بود به مثابه زندگی ایلیاتی در فنون تیراندازی و سوارکاری ماهر بود و چون همسر و جانشین خان بود عده ای سوار در اختیار داشت و در مواقع ضروری به یاری مشروطه‌خواهان می پرداخت.
او از زنان تحصیلکرده و روشنفکر عصر خود بود که به طرفد
خواهر سردار اسعد بختیاری، [مادر علیمردان خان بختیاری و همسر علیقلی خان چهارلنگ] از زنان مبارز عصر مشروطیت است که در سال ۱۲۵۱ هـ.ش در سرزمین بختیاری بدنیا آمد.  وی  که در قوم بختیاری به بی مریم و سردار مریم معروف بود به مثابه زندگی ایلیاتی در فنون تیراندازی و سوارکاری ماهر بود و چون همسر و جانشین خان بود عده ای سوار در اختیار داشت و در مواقع ضروری به یاری مشروطه‌خواهان می پرداخت.
شهید ناصر هاشمی
دیده‌بان

فرزند: مرادعلی
متولد: 1346 نجف‌آباد
محل شهادت: فاو (عملیات والفجر8)
تاریخ شهادت: 22/11/64
محل خاک‌سپاری: نجف‌آباد
زندگی نامه
دو ساله بود که خانواده‌اش مجبور شدند به خاطر احداث سد زاینده‌رود از روستای‌شان آبادچی (از توابع شهرستان فریدن) به نجف‌آباد مهاجرت کنند. در هنرستان فنی شریعتی نجف‌آباد درسش را ادامه داد. جزء فعال‌ترین افراد پایگاه بسیج (بهارستان) در سال‌های بعد از انقلاب بود. تلاش‌های فره
 آلودگی هوا یک حساسیت کاذب است، که شاید توجیه سیاسی داشته باشد، تا به بهانه آن مدارس و دانشگاهها تعطیل شوند! که افراد نفوذی نتوانند در آن فتنه ایجاد کنند! زیرا اصحاب فتنه که همه آرزوهای خود را برباد رفته می بینند، ساکت ننشسته و در صدد برنامه های جدید هستند. عده ای پروژه کشته سازی را کلید زده، مدعی هستند که 143نفر در این فتنه ها کشته شدند. باید دانست که این اعتراض نبود، بلکه فتنه بود. زیرا مردم هیچ اعتراضی به گرانی بنزین نداشتند. به دلیل اینکه بل
پس از تبریز و تهران، اصفهان با محله‌‌های توسعه‌یافته خود و همچنین برخورداری از امکانات رفاهی کامل در اولویت متقاضیان برای خرید خانه است.
اصفهان، شهری است که در ۴۲۵ کیلومتری جنوب تهران، در دامنه شرقی کوه‌های زاگرس بر آبرفت‌های زاینده‌رود بنا شده است. اصفهان با ۱۴ منطقه شهری، از غرب به خمینی شهر و نجف آباد، از جنوب به کوه صفه و سپاهان شهر، از شمال به شاهین شهر و از شرق به منطقه بیابانی منتهی می‌شود. نقش کلیدی اصفهان در شبکه گردشگری، فرهنگ
این شعر که در مدح امام رضا (ع) است که در مجموعه جنگ اشعار آمده است.

چو بر گرفت ز تارک سپهرِ زرّین تاج

زمانه مشک ختن ریخت بر صحیفه عاج

به شکلِ عارض خوبانِ ماه چهره نمود

رخ نجوم ثوابت ز طرّه شب داج

ز ظلمت شب مشکین ذوابه ره گم کرد

فراز چرخ سبک سیر کوکب وهاج

جهان به عادت معهود از شب شبه شکل

گرفت ظلمت اکسون به کسوت دیباج

پس از نقابت خورشیدِ، سیم سیما شب

گرفت بام و درِ چرخ چنبری در ساج

امیر کشور زنگ از کمین برون آمد

به عزم آنکه
با سه‌برابرشدن قیمت بنزین، عده‌ای از مردم ایران مرئی شدند که تا پیش از آن مطلقاً نامرئی بودند: ساکنان شهرستان‌های کوچک، شهرهای جدید، حاشیه‌ی شهرهای بزرگ، و همه‌ی کسانی که هیچ بهره‌ای از زندگی در ایران نمی‌برند، ولی اصلاً دیده نمی‌شوند، صدایی ندارند، و تحت شدیدترین سرکوب‌ها هم قرار دارند: سرکوبی که اولاً در سطح گفت‌مان حضور دارد، و انواع تحقیرهای کلامی و رفتاری را متوجه‌شان می‌کند و، از این گذشته، به‌سطح اقتصادی نیز گسترش می‌یاب
بسیاری از فیلسوفان و نظریه پردازان معتقدند که: همه تخم مرغ ها را در یک سبد نباید گذاشت. پرتفولیو و یا دیورسیفیکشن در امور مالی، مخصوصا خرید سهام بیش از همه مطرح است. سوال این جاست که سازمان های موازی، باید باشد یا خیر؟ همه معتقدند که نباید باشد، زیرا موازی کاری همان دوباره کاری است. اما اگر به نظریه تک سبدی توجه کنیم، چندان بیراه هم نیست. زیرا وجود یک سازمان، یا یک اداره، کار را منقبض کرده و در دست: افرادی مشخص قرار می دهد، که ممکن است مدت کوتا
در شگفت‌ام از کسی که در خانه‌اش نانی نمی‌یابد،
و با شمشیر آخته‌اش بر مردم نمی‌شورد.
ـــــ منسوب به‌ابوذر غفاری
با سه‌برابرشدن قیمت بنزین، عده‌ای از مردم ایران مرئی شدند که تا پیش از آن مطلقاً نامرئی بودند: ساکنان شهرستان‌های کوچک، شهرهای جدید، حاشیه‌ی شهرهای بزرگ، و همه‌ی کسانی که هیچ بهره‌ای از زندگی در ایران نمی‌برند، ولی اصلاً دیده نمی‌شوند، صدایی ندارند، و تحت شدیدترین سرکوب‌ها هم قرار دارند: سرکوبی که اولاً در سطح گفت‌مان
اشعار زیر از قصاید سید قطب الدین حسین میرحاج گنابادی متخلص به آنسی می باشد. وی از شاعران و مشاهیر شهرستان گناباد است.
این شعر که در مدح امام رضا (ع) است که در مجموعه جنگ اشعار آمده است.

چو بر گرفت ز تارک سپهرِ زرّین تاج

زمانه مشک ختن ریخت بر صحیفه عاج

به شکلِ عارض خوبانِ ماه چهره نمود

رخ نجوم ثوابت ز طرّه شب داج

ز ظلمت شب مشکین ذوابه ره گم کرد

فراز چرخ سبک سیر کوکب وهاج

جهان به عادت معهود از شب شبه شکل

گرفت ظلمت اکسون به کسوت دیب
در این بخش از پژوهش بطور کلی به بیان عوامل و نیروهای تأثیرگذار بر ساختار فضایی شهرهای دوره قاجاری می‌پردازیم. نیروهایی که باعث شدند کالبد شهرها در دوره قاجاری از آن ها تأثیر بپذیرد.
با وجود آنکه تهران در دوره قاجاریه پایتخت کشور بود؛ اما هیچ گاه عظمت، شکوه، تجهیزات و تأسیساتی که شایسته پایتخت باشد را نداشت و کما بیش همه­ی سیاحان و سفرایی که از تهران در عهد فوق دیدن کرده بودند، به این نکته اشاره کرده­اند (کرزن، ۱۲۶۹: ۶۳۵). فقدان بناهای عمومی
آشنایی با مراحل چاپ کتاب برای هر مهارت و کسب و کاری که دارید در موفقیت و افزایش اعتبار شما نقش موثری خواهد داشت . درضمن با چاپ کتاب می توانید موضوعاتی که فکر می کنید بهتر است به گوش اغلب افراد برسد را نوشته و نشر کنید.
شما در هر زمینه ای که فکر می‌کنید از علم و دانش کافی بهرمند هستید می‌توانید دانش خود را در قالبی کتابی با ارزش و ماندگار ارائه دهید و برای خود ارزشی دو چندان در حرفه و محیط اجتماعی خود مهیا کنید. اگر در دانشگاه در حال تحصیل هست
بسم الله الرحمن الرحیم
قال رسول الله: الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم
والا پیامدار محمد! گفتی که یک دیار هرگز به جور و ظلم نمی‌ماند بر پا و استوار
آنگاه کشیدی تمثیل وار عبای وحدت بر سر پاکان روزگار

اینک 60 سال پس از 16 آذر 1332، در آستانه روزی قرار داریم که با نام دانشجو مزین شده است. در این چند سال اخیر باب شده که روز دانشجو را جشن می‌گیرند و آن را تبریک می‌گویند! اما کسی نمی‌پرسد که روز به زمین ریختن خون دانشجو چه تبریکی دارد؟ امسال نیز
بسم الله الرحمن الرحیم
قال رسول الله: الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم
والا پیامدار محمد! گفتی که یک دیار هرگز به جور و ظلم نمی‌ماند بر پا و استوار
آنگاه کشیدی تمثیل وار عبای وحدت بر سر پاکان روزگار

اینک 60 سال پس از 16 آذر 1332، در آستانه روزی قرار داریم که با نام دانشجو مزین شده است. در این چند سال اخیر باب شده که روز دانشجو را جشن می‌گیرند و آن را تبریک می‌گویند! اما کسی نمی‌پرسد که روز به زمین ریختن خون دانشجو چه تبریکی دارد؟ امسال نیز
نمایندگی تعمیر کولر گازی 
ایولی در تهران  
09387777023

شرکت سرماسیستم نماینده رسمی خدمات کولر گازی ایولی در تهران میباشد و در کل مناطق زیر خدمات کولر گازی را دارد 

تهران-منطقه ۱
حصاربوعلی
رستم آباد- فرمانیه
اوین
درکه
زعفرانیه
محمودیه
ولنجک
امام زاده قاسم (ع)
دربند
گلابدره
جماران